Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TERRA HUNGÁRIA ÉPÍTŐGÉP KFT.

A TERRA Hungária Építőgép Kereskedelmi Kft. a JCB földmunkagépek hivatalos magyarországi forgalmazója azonnali kezdéssel keres szigetszentmiklósi központjába

IT Üzemeltetési munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

    • Új ERP rendszerünk bevezetésének támogatása: MS Dynamics AX2012
    • Informatikai eszközök üzemeltetésének a biztosítása
    • Rendszergazdai feladatok
    • Támogatni a csoport széles informatikai projektjeit
    • Együttműködés mindenkori projektekben a nemzetközi IT részleggel
    • Weboldal karbantartása (Typo3)
    • Egyéb adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Informatikai végzettség
    • Legalább 2 éves IT üzemeltetésben szerzett tapasztalata van (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)
    • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban, kapcsolattartás a nemzetközi IT részleggel)
    • Kiváló analitikus, szervezeti és problémamegoldó készségek
    • Kiváló ügyfélszolgálati mentalitás és kommunikációs készség
    • A Microsoft termékek jó ismerete (Windows 7/10, Office, Active Directory)
    • Csapat játékos, célorientált
    • B kategóriás jogosítvány,
    • Megbízhatóság, önállóság,
    • Pontos, precíz önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Axapta ismerete

Amit kínálunk:

    • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem,
    • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,
    • Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2310, SZIGETSZENTMIKLÓS LESHEGY utca 17.

Szakmai önéletrajzát és motivációs levelét kérjük a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldje el!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Üzemeltetési munkatársat
  • Hirdető cég: TERRA HUNGÁRIA ÉPÍTŐGÉP KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: Új ERP rendszerünk bevezetésének támogatása: MS Dynamics AX2012Informatikai eszközök üzemeltetésének a biztosításaRendszergazdai feladatokTámogatni a csoport széles informatikai projektjeitEgyüttműködés mindenkori projektekben a nemzetközi IT részleggelWeboldal karbantartása (Typo3)Egyéb adminisztráció
  • Elvárások: Informatikai végzettségLegalább 2 éves IT üzemeltetésben szerzett tapasztalata van (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban, kapcsolattartás a nemzetközi IT részleggel)Kiváló analitikus, szervezeti és problémamegoldó készségekKiváló ügyfélszolgálati mentalitás és kommunikációs készségA Microsoft termékek jó ismerete (Windows 7/10, Office, Active Directory)Csapat játékos, célorientáltB kategóriás jogosítvány,Megbízhatóság, önállóság,Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: TERRA HUNGÁRIA ÉPÍTŐGÉP KFT.>