Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Öntőgépszerviz Kft.
  • Az Öntőgépszerviz Kft. dinamikusan fejlődő, 17 éves múlttal rendelkező, ipari-szolgáltatási területen működő magyar tulajdonú vállalat. Az ipari szolgáltatás területén egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtunk belföldön és külföldön egyaránt (gépszerviz, forgácsolás, hidraulika alkatrész értékesítés).

    Keressük önálló és tapasztalt

    irodavezető

    kollégánkat.

  • Irodavezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Aktív részvétel az adminisztrációs feladatok végrehajtásában.
      • Adminisztratív folyamatok tervezése, nyomon követése.
      • Irodai ügymenetet, irattárazást, termelést kiszolgáló adminisztrációs háttér működtetése és továbbfejlesztése.
      • Ügyvezető munkájának támogatása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség.
      • Legalább 3 év irodavezetői gyakorlat (Preferáltan kereskedelmi és/vagy szolgáltató cégnél).
      • Angol nyelv középszintű ismerete.
      • Office alkalmazások magas szintű ismerete.
      • Integrált ügyviteli rendszer ismeret.
      • Felelősségvállalás és nagyfokú önállóság.
      • Talpraesettség, magabiztosság, gyakorlatiasság.
      • Rugalmas, kreatív, újdonságok befogadására nyitott személyiség .

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
      • Projektasszisztenciában szerzett gyakorlat.
      • SAP/SBO ismeret.
      • B kategóriás jogosítvány.

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Stabil munkahely
      • Önállóság
      • Modern irodai környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211, Budapest Duna lejáró 1.

    Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Irodavezető
    • Hirdető cég: Öntőgépszerviz Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: Aktív részvétel az adminisztrációs feladatok végrehajtásában.Adminisztratív folyamatok tervezése, nyomon követése.Irodai ügymenetet, irattárazást, termelést kiszolgáló adminisztrációs háttér működtetése és továbbfejlesztése.Ügyvezető munkájának támogatása.
    • Elvárások: Felsőfokú végzettség.Legalább 3 év irodavezetői gyakorlat (Preferáltan kereskedelmi és/vagy szolgáltató cégnél).Angol nyelv középszintű ismerete.Office alkalmazások magas szintű ismerete.Integrált ügyviteli rendszer ismeret.Felelősségvállalás és nagyfokú önállóság.Talpraesettség, magabiztosság, gyakorlatiasság.Rugalmas, kreatív, újdonságok befogadására nyitott személyiség .
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-12
    Állás, munka még: Öntőgépszerviz Kft.>