PannErgy Geotermikus Erőművek Zrt.
  • a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett PannErgy Nyrt. leányvállalataként, geotermikus energia hasznosításával foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás. A PannErgy Cégcsoporthoz tartozó társaságok az elmúlt 10 évben megvalósították a győri és miskolci geotermikus rendszert - a lakossági és az ipari felhasználók szolgálatába állítva a geotermikus energiát. Büszkék vagyunk arra, hogy ezzel a lépéssel nem csak a káros környezeti hatások csökkentésében vállalunk meghatározó szerepet Magyarországon, hanem a munkahely teremtés, illetve az ipari vállalatok környezetbarát, fenntartató működéséhez is nagy mértékben hozzájárulunk.

  • Munkatársat keresünk

    Asszisztens munkatárs

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • általános ügyintézési feladatok ellátása, projektek adminisztratív támogatása
      • bejövő és kimenő postai küldemények iktatása, szerződések, iratok nyilvántartása, rendezése, lefűzése
      • pénzügyi adminisztráció biztosítása - számlák iktatása-, pénzügyi kimutatások készítése, házipénztár kezelése
      • rendezvények szervezésének támogatása
      • az iroda napi működtetéséhez kapcsolódó különböző feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú végzettség
      • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
      • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel és Word magas szintű ismerete)
      • jó szervező, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
      • megbízható, pontos, precíz munkavégzés
      • önálló, talpra esett, segítőkész személyiség
      • rugalmasság, terhelhetőség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • középfokú angol nyelvtudás
      • „B” kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • biztos vállalati háttér, határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony
      • versenyképes jövedelem
      • kulturált munkakörnyezet
      • támogató szervezeti kultúra

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Titkárnő, Titkár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Budafoki út 56.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérjük, hogy jelentkezéséhez motivációs levelet, illetve fényképes önéletrajzot csatoljon nettó bérigény megjelölésével.