Megbízónk a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca.

Igazgatósági asszisztens

munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • A vezérigazgató programjainak egyeztetése, időpontok meghatározása, a hatékony időkihasználás biztosítása, naptárainak naprakészen tartása.
  • Értekezletek, találkozók előkészítése, szervezése, emlékeztetők, riportok összeállítása.
  • Levelek, emlékeztetők, beszámolók írása/összeállítása.
  • A rendszeresen jelentkező bizalmas információk és dokumentumok megfelelő kezelése.
  • Dokumentumok előkészítése aláírásra, összegyűjtése, továbbítása.
  • Az érkező vendégek fogadása és koordinálása.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és külső partnerekkel.
  • Reprezentációs feladatok koordinálása.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség.
  • Dinamikus, proaktív és kreatív személyiség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes önéletrajzát a BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.