ORSZÁGOS KLINIKAI IDEGTUDOMÁNYI INTÉZET
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Humánpolitikai szervező

Főbb feladatok, munkák:

    A közalkalmazotti jogviszony létesítésétől a megszűnéséig bezárólag valamennyi munkaügyi, személyügyi feladat elvégzése az Intézmény valamennyi munkavállalója vonatkozásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - felsőfokú szakirányú képzettség,

    - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

    - KJT., Mt., naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazása,

    - KIRA, JDolber program ismrete,

    - felhasználói szintű MS Offics (irodai alkalmazások),

    - magyar állampolgárság, bűntetlen előélet, érvényes erkölcsi bizoníyítvány,

    - önálló munkavégzés,

    - jó kommunikációs, és szervezési készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Illetmény, a KJT. alapján kiemelt bérezés, megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Amerikai út 56.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Fényképes szakmai önéletrajz,

- bizonyítványok másolata,

- nyilatkozat arról, hogy a pályázati elbírálásban résztvevő testület tagjai a pályázat anyagát megismerhetik és abba betekinthetnek.