GENERAL FUTURE HOLDING Zártkörűen Működő Részvénytársaság (GENERAL FUTURE HOLDING Zrt.)
  • Cégünk 5 éve több országban elektronikai hulladékok és különböző műanyag frakciók újrahasznosításával foglalkozik. Folyamatos kutatásaink vannak gépészeti, informatikai és anyagtudományi területeken az újrahasznosítás hatásfokának javítása érdekében.

  • HR / üzleti coach / szervezetfejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Startup jelleggel működő, újrahasznosítás iparágban lévő cégünk keres HR és coaching feladatokat ellátó munkatársat. Feladat a cég korábbi életére jellemző fluktuációt csökkenteni a munkatársak pontosabb kiválasztásával és megtartásukat célzó tevékenységekkel. Cégünk változatos területen végez termelést és kutatásokat, tehát az informatikustól a szalagmunkásig, széles spektrumon kell foglalkozni a munkatársakkal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kialakítani és támogatni a cég:
      Munkavállalói kapcsolatait és belső kommunikáció fejlesztését
      Képzési-fejlesztési politikáját
      Ösztönző bér- és teljesítménymenedzsment rendszerét
      Toborzás-kiválasztási folyamatait, munkatársi életút szakaszait

      Továbbá:
      A felső és középvezetők folyamatos coachingja
      A munkavállalók problémáinak, változtatási ígényeinek begyűjtése és javaslattétel a felsővezetőknek.

    Amit kínálunk:

      Lehetőség van home office munkavégzésre rendszeresen
      Versenyképes fizetés
      Rugalmas vezetőség

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Szervezetfejlesztés

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.