A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

HR kontroller

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • a Társaság éves létszámtervének, a bérre, személyi jellegű egyéb kifizetésekre és bérjárulékokra vonatkozó költségtervének összeállításában, a várható létszám és költségek előrejelzésében való részvétel
  • az emberi erőforrás-gazdálkodással kapcsolatos éves és évközi, rendszeres és ad hoc beszámolók, adatszolgáltatások, elemzések elkészítésében való részvétel
  • az éves bértárgyalások szakmai támogatása, elemzések és adatszolgáltatások
  • készítése
  • az éves bérfejlesztés szakmai előkészítésében és támogatásában való részvétel
  • a társasági szintű bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerek működtetésében való részvétel
  • a prémiumrendszer működtetésében, az éves prémium-célkitűzés és -értékelés
  • végrehajtásában való részvétel
  • a munkavállalói jutalmak kifizetésében, jutalomprogramok működtetésében való részvétel

Amit kérünk:

  • főiskolai vagy egyetemi szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettség
  • minimum 1-3 év HR kontrolling vagy kontrolling-területen szerzett szakmai tapasztalat
  • munkajogi és adózási ismeretek
  • Microsoft Office-alkalmazások (Word, Excel) professzionális szintű ismerete
  • nagyfokú pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • változatos szakmai feladatok kihívásokkal teli környezetben, három hónap próbaidő után Cafetéria-juttatás
  • a Társaság telephelyén igénybe vehető foglalkozás-egészségügyi és ingyenes fogászati ellátás és kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők

Kezdés:

    A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1081 Budapest, Alföldi u. 7.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
A "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „környezetközpontú irányítási rendszer munkatárs”

+36 30 277 7115