Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyar tulajdonban lévő ügyviteli szolgáltató cégcsoport, az ICT Európa Holding Zrt. HR csapatába keressük azonnali kezdéssel

HR gyakornok

munkakörbe új munkatársunkat.

Miért válassz minket?

  • Szívesen fogadunk pályakezdőként, ha még a diplomád megszerzése előtt állsz, vagy friss diplomásként szeretnél elhelyezkedni a szakmában
  • Részmunkaidőre és teljes munkaidős munkavégzésre is nyitottak vagyunk Nálunk változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Aktívan részt vehetsz különböző HR projektekben és toborzási folyamatokban, ezáltal komoly fejlődési és előrelépési lehetőség is vár rád
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük

HR gyakornokként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:

  • Részvétel a toborzási- és kiválasztási folyamatokban (jelentkezések megválaszolása, tesztírások, interjúk szervezése)
  • Meglévő munkatársak számára rendszeres szakmai továbbképzések szervezése, beosztások menedzselése
  • Be- és kilépő adminisztrációban való részvétel
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel
  • Kapcsolattartás és összedolgozás az irodavezetővel
  • Recepción történő helyettesítés
  • Egyéb HR projektekben való részvétel

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • HR, vagy közgazdász főiskolai, egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Office programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes
  • Lendületes, pozitív személyiség vagy, és szívesen dolgozol csapatban
  • Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a tárgy mezőben a "HR gyakornok" megjelöléssel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR gyakornok
  • Rövid pozíció név: HR gyakornok
  • Hirdető cég: ICT Európa Finance Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Részvétel a toborzási- és kiválasztási folyamatokban (jelentkezések megválaszolása, tesztírások, interjúk szervezése) Meglévő munkatársak számára rendszeres szakmai továbbképzések szervezése, beosztások menedzselése Be- és kilépő adminisztrációban való részvétel Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel Kapcsolattartás és összedolgozás az irodavezetővel Recepción történő helyettesítés Egyéb HR projektekben való részvétel
  • Elvárások: HR, vagy közgazdász főiskolai, egyetemi végzettséggel rendelkezel Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Office programot Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes Lendületes, pozitív személyiség vagy, és szívesen dolgozol csapatban Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-11-29
Állás, munka még: ICT Európa Finance Kft.>