Játssz a legjobbak között: a STILL éllovas a testreszabott intralogisztikai megoldásokat kínáló szolgáltatók között. Az innovatív megoldások megtalálásában pozíciótól függetlenül minden munkatársunk döntő szerepet játszik. Nálunk változatos feladatokat találsz, nyitott közeg fogad, ahol bőséges szabad mozgásteret kapsz, hogy az ötleteid segítségével vállalatunk még tovább fejlődhessen.

Az országos lefedettségű, anyagmozgató eszközöket és intralogisztikai megoldásokat forgalmazó cég központi irodájába munkatársat keresünk Tatabánya munkavégzési hellyel a következő munkakörbe:

HR GENERALISTA

Ha jó HR-es vénád van, csatlakozz profi csapatunkhoz,
mi pedig támogatni fogunk a fejlődésben!

Téged keresünk, ha célod:

  • igényes munkavégzéssel versenyképes havi jövedelem elérése,
  • hosszú távú karrier egy stabil hátterű, német multinacionális cégnél,
  • nagyfokú önállóságban szakmai sikereket elérni és fejlődni HR területen.

Amivel támogatunk céljaid elérésében

  • egy profi HR csapat kulcsemberévé szeretnénk tenni Téged,
  • betanítást és folyamatos szakmai kihívásokat adunk számodra,
  • modern technikai feltételeket biztosítunk (vadonatúj irodai környezet, laptop stb.),
  • alapbért, mozgóbért + cafetéria juttatást biztosítunk,
  • egészségbiztosítást kötünk részedre, amellyel privát egészségügyi szolgáltatást vehetsz igénybe,
  • egyéb szociális juttatásokban részesítünk.

right_box_content

  • JELENTKEZZ KULCSJÁTÉKOSNAK
  • ÉPÍTÜNK A SZAKÉRTELMEDRE
  • GAZDAGON JUTALMAZUNK
  • TOVÁBB FEJLESZTÜNK
  • HOSSZÚTÁVÚ, STABIL KARRIER VÁR

A következő fontos feladatok várnak Rád:

  • toborzás-kiválasztás (interjúk, AC-k),
  • képzési, fejlesztési programok szervezése, támogatása,
  • on-boarding programok fejlesztése, támogatása,
  • BP tevékenység a munkavállalók részére,
  • személyi, munkaügyi, havi zárási anyagok kezelése,
  • HR IT rendszerekhez kapcsolódó adminisztrációs és riportolási feladatok ellátása,
  • nemzetközi HR projektekben részvétel.

Rád van szükségünk, ha:

  • célod az emberekkel való foglalkozás,
  • erős az ügyviteli attitűdöd,
  • kihívásokra, problémák megoldására vágysz,
  • dinamikus, motivált személyiséged van,
  • szakirányú diplomával és munkavégzésre alkalmas szóbeli és írásbeli angol nyelvtudással rendelkezel,
  • tapasztalatokkal bírsz nagyvállalati HR menedzsment területén,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előnyt jelent számunka a kiválasztásnál:

  • amennyiben Téged választunk, azonnal munkába tudsz állni.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.