Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.
Ideális jelöltünket gödi gyárunk HR csapatába várjuk.

HR - Bérszámfejtési asszisztens

FELADATOK:

  • munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű adminisztráció és menedzsment,
  • munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése, aktualizálása,
  • munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása,
  • munkaügyi dokumentumok napi szintű kezelése,
  • munkavállalók támogatása, kérdéseik megválaszolása az esetlegesen felmerülő vonatkozó kérdések kapcsán,
  • törzsadatok rögzítése és módosítása a vállalatirányítási rendszerben,
  • bérszámfejtési munka támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • HR / bérszámfejtési területen szerezett legalább 1 éves tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • kommunikáció szintű angolnyelv-tudás,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • MS Office (főként Excel, Word) programok magabiztos használata.

ELŐNYT JELENT:

  • szakirányú végzettség,
  • Adó-; TB-; és Munkaügyi jogszabályok ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.