A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk az alábbi munkakörbe munkavállalókat.

Gépkezelő

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • elektronikai termékeket gyártó gépek kezelése munkautasítás alapján;
  • a meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség;
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Előnyként értékeljük:

  • automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat;
  • műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: csatlakozási bónusz, havi bónusz, jelenléti bónusz, cafeteria;
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra, illetve érdeklődjön a 80/201-112-es telefonszámon.