Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Általában te vagy az iroda lelke, vezetőd jobbkeze?
Munkádat a magas szervezettségről és precizitásról könnyű felismerni? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL budapesti design csapatához!

Gazdasági asszisztens gyakornok

Budapest, XI. Kerület

Feladatok:

  • Támogatod az ügyvezető asszisztens – jogi koordinátor munkáját
    • Adminisztratív feladatokban
    • Beszerzési folyamatokat támogatsz
    • Szerződéseket kezelsz
    • Rendezvények, események szervezését támogatod
    • Fogadod az érkező vendégeket

Ha mindehhez:

  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz (előny: jog, kommunikáció, gazdaságtan területén)
  • Tudsz hetente min. 20 órában dolgozni
  • Aktív tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudásod van (B2)
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat, kiemelten az Excelt
  • Jól szervezel, hatékonyan priorizálod feladataidat
  • Jó kommunikációs és analitikus készséggel rendelkezel
  • Megoldáscentrikus gondolkodásmódod van és szeretsz csapatban dolgozni,

    akkor jó eséllyel pályázhatsz a pozícióra!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot