Futár / szállító

Főbb feladatok, munkák:

    24H Parcel Zrt. munkatársat keres!

    Rendelkezel B vagy C kategorás jogosítvánnyal? Szeretsz vezetni? Rendelkezel tapasztalattal szállítási területen! Könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel és jó viszonyt alakítasz ki velük?

    Ha igen nálunk a helyed!!!

    AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

    • kiemelkedő fizetés, garantált alap és bónusz!!!
    • Határozatlan idejű munkaszerződés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A TE FELADATAID:

    • Áruk felvétele a Budapesti központban, majd az áruk kiszállítása a Budapesten és agromerációban
    • Vezetési tapasztalat 3,5 tonnás teherautóval
    • Vezetési tapasztalat 7,5 tonnás ; 12 tonnás tehergépkocsival
    • érvényes GKI; hátfalkezelő engedély
    • Az árut pontosan kiszállítsd az ügyfeleknek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Fehér út 10.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva.