Szállító-logisztikus

  • Cég neve

    VAP Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A napi frissen elkészült félkésztermékeink budapesti éttermeinkbe történő eljuttatása (az éttermek egyike sem külkerület),
  • A központi raktárunk készletének rendben tartása, fogyásának monitorozása,
  • A központi raktári készlet fogyásának dokumentációja,
  • Étteremvezetőkkel történő folyamatos kapcsolattartás,
  • Fiat Talento méretű autó megpakolása, majd a szállítási helyszínre történő lerakodás.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány ÉS erős vezetési rutin,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Megbízható, precíz személyiség,
  • Terhelhetőség és rugalmas, önálló munkavégzésre való hajlandóság

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes, vagy akár részmunkaidős lehetőség
  • Előre egyeztetett munkaidő-beosztás 1 hónapra előre
  • Bejelentett hosszú távú munkaviszony
  • Önálló munkavégzés (többnyire autóban, egyedül)
  • Segítőkész vezetés, fiatalos csapat
  • Jó hangulatú munkanapok kiváló csapatban
  • Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Vapiano maga a mediterrán életérzés legyen szó akár egy üzleti értekezletről, akár egy baráti találkozóról, vagy egy ünneplés helyszínéről. Egy olyan nemzetközi étteremhálózat, amelynek látványkonyhája több mint 200 étteremben hódítja meg az embereket nap mint nap a világ 5 kontinensén az olasz gasztronómia és mediterrán életérzés életre hívásával. Fiatalos, pozitív szemléletű csapatunkba keressük új, Szállító-logisztikus kollégánkat, aki a mindennapokban segítené az éttermi működésünk gördülékenységét.

Ha szívesen dolgoznál egy színes, fiatalos csapat  megbecsült tagjaként, küldd el fényképes önéletrajzod és jelentkezz!