Orvosi műszerek (fizioterápia, kardiológia, orvosi esztétikai) értékesítésével foglalkozó, külföldi tulajdonú vállalatunk, a BTL Magyarország új kollégát keres

Értékesítési és Marketing asszisztens

munkakörbe.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú képesítés
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat közbeszerzési pályázatok készítésében és adminisztrációjában
  • Tapasztalat közösségi média területén
  • Grafikus folyamatok átfogó ismerete (nyomtatott grafika, video, ppt stb.)
  • Jó stilisztikai érzék

Feladatok

  • Marketing anyagok fordítása, fordíttatása magyar nyelvre
  • Együttműködés a vállalat központi marketing csoportjával
  • Piaci információk gyűjtése az értékesítési csapattól és azok felhasználása marketing célokra
  • Vállalati rendezvények szervezése (kongresszusok, kiállítások)
  • Közösségi médiatartalom frissítése
  • Hírlevelek létrehozása, kiküldése
  • Az értékesítési csapat támogatása
  • Értékesítési ajánlatok adminisztrációja
  • Közbeszerzési pályázatokban való részvétel
  • Kliensekkel való kapcsolattartás (telefonhívások, levelezés)
  • Adatbázis adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés és bónusz
  • Multinacionális környezet
  • Munkaeszközök (mobiltelefon stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.