Értékesítési Asszisztens

MaxInnova Trade Kft.

Budapest XI. kerület

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

A Maxinnova élménnyé változtatja az autóvásárlást és a bérlést. Széles választékunk modelljei magas kategóriájú, valamint magas minőségű és környezetbarát járművek biztos kézből. Ügyfeleink kiszolgálása a legmagasabb színvonalon történik, ennek köszönhetően vevőkörünk dinamikusan bővül, készletünk gyorsan forog, cégünk évről évre növekszik. Sikereinket kreatív, fiatalos és lelkes munkatársainknak köszönhetjük, akik igyekeznek felülmúlni a vevőink igényeit, és emberileg kiemelkedő valamint szakmailag professzionális működéssel érik el a vállalkozás eredmény céljait.

Főbb feladatok, munkák:

1. Pénzügyi és adminisztratív teendők

  • Hitel és lízing ajánlatok készítése, szerződések ügyintézése
  • Biztosítási szerződések megkötése
  • Excel táblázatok készítése, kezelése
  • Számlák, szerződések iktatása, lefűzése
  • Műszaki- és eredetvizsga ügyintézés
  • Okmányirodai ügyintézővel kapcsolattartás

2. Ügyfélkapcsolatok kezelése:

  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Ügyfelekkel történő közvetlen kapcsolattartás

Ha ilyennek látod Magad, jelentkezz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny
  • Legalább 2 év, hasonló feladatokban, szerzett tapasztalat
  • Gépkocsi kereskedelemben szerzett tapasztalat előny (PSZÁF hatósági vizsga, biztosításkötési gyakorlat)
  • Közvetlen, vidám, kezdeményező vagy az ügyfelekkel, kollégákkal
  • Igényes vagy a munkádra és megjelenésedre
  • Rendszer-, rend- és tisztaságszerető vagy
  • Fegyelmezetten, precízen dolgozol
  • Türelmes, készséges és jó problémamegoldó vagy

Amit kínálunk:

  • Napközbeni munkavégzés
  • Ingyenes parkolás, napfényes, világos munkahely
  • Budapest XI. kerületi munkahely, közvetlenül a 87, 88 és 140-es busz megállójában, Kelenföld közelében
  • Biztos, versenyképes, a jövőben növelhető fizetési csomag
  • Aktív, élénk, közösség
  • Nyitott, fiatal csapat, jó hangulatú, modern munkahely
  • Dinamikusan fejlődő, növekvő cég
  • Fejlődési, tanulási, kapcsolati lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A jelentkezéshez küldd el fényképes Önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!