A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Tudj meg többet RÓLUNK

Dinamikus és pörgős értékesítő csapatunk támogatására keresünk új kollégát

Értékesítési asszisztens

pozícióba.

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Új ügyfélszerzés előkészítése az értékesítők számára, vagyis:
  • Korábbi vagy potenciális új partnereink adatainak ellenőrzése, aktualizálása a rendszereinkben
  • Leendő ügyfelek felkeresése telefonon, munkaerőigényük feltérképezése, igényfelmérés
  • Az igények rögzítése CRM rendszerünkben, és továbbítása az illetékes értékesítési egység felé
  • Udvariasan határozott kommunikáció leendő ügyfeleinkkel

MIT VÁRUNK MAJD TŐLED?

  • Legalább fél év tapasztalat telefonos ügyfél kommunikációban
  • Udvarias, határozott és eredményes kommunikáció
  • Pozitív hozzáállás, eltántoríthatatlan elhivatottság az értékesítés iránt
  • Önállóság és dinamikus munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás előny

MIÉRT LESZ JÓ DÖNTÉS SZÁMODRA?

  • Jófejek vagyunk! (De tényleg.)
  • Vérprofi sales csapatunk segíteni fog Neked a legcselesebb értékesítési technikák elsajátításában
  • Felelősségteljes pozíció, ahol ténylegesen hozzájárulhatsz az értékesítési eredményekhez
  • Közös reggelik, belső szakmai rendezvények, bulik, csocsóbajnokság, szülinapi-, évfordulós édességekkel megrakott asztal, egy kis trollkodás és még sorolhatnánk...

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

230.000 Ft

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.