Musashi Hungary Füzesabony Kft.

CNC Gépkezelő

A Musashi Hungary Füzesabony Kft. egy japán tulajdonban lévő energikus, újításokra nyitott, fejlődő vállalkozás. Nagypontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatók az autó-, gép- és egyéb járműiparban. Füzesabonyi telephelyű, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, elismert vállalatként bővülő csapatunkba

Főbb feladatok, munkák:

főbb feladatok:

  • CNC forgácsoló gépek kezelése (FANUC vezérléssel), működtetése (esztergálás, marás, üregelés, fogazás).
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése.
  • Munkadarabok műszaki rajz alapján történő ellenőrzése, mérése, dokumentálása.
  • Munkaterület tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

elvárások:

  • Szakirányú fémmegmunkálással kapcsolatos végzettség vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat.
  • Sikeres felvételi teszt.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Önálló, megbízható munkavégzés.
  • Együttműködés a kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria.
  • Bónusz.
  • Munkába járás támogatása.
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása.
  • Egyéb juttatások (dolgozói ajánlói bónusz, gyümölcs, kedvezményes ebéd, kedvezményes telefonflotta, kedvezményes üdülési lehetőség, törzsgárda jutalom).
  • Kreatív munkavégzési lehetőség, stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség, kedvező munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

3390 Füzesabony, Patak utca 1.

Jelentkezés: amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.