BUDAPESTI CORVINUS EGYETEM
A Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kara a rangsorok szerint a legjobb Gazdálkodástudományi Kar az országban, képzéseinkkel a hallgatóinkat nemcsak a hazai üzleti karrierre készítjük fel, hanem a nemzetközi életben való helytállásra is. Olyan munkatársat keresünk, aki önállóan, megbízhatóan képes csapatunkban dolgozni, és szeretne egy nemzetközileg is elismert egyetem munkavállalója lenni.

Gazdálkodástudományi Kar Dékáni Hivatala

új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

dékáni asszisztens

    Munkaidő: határozott idejű 1 év, teljes munkaidő.

Feladatok:

    A Dékán tevékenységének támogatása, asszisztensi feladatok ellátása a Dékáni Hivatalban kiemelten az alábbiakban:
    • teljes körű hivatali adminisztráció ellátása, iktatás, leltáradminisztráció stb.
    • a Dékán programjainak, utazásainak megszervezése magyar és angol nyelven,
    • a Dékáni Hivatal által megrendezésre kerülő események, értekezletek, ülések teljes körű megszervezése, adminisztratív és személyi támogatása,
    • Kapcsolattartás hallgatói-, egyetemi-, vállalati partnerekkel.

    Az ideális jelölt ismeri a felsőoktatási intézmények működését, érti a vezetők támogatásának gyakorlatát és igénye van arra, hogy fejlődjön, fejlesszen, és munkáját professzionális módon végezze.

Elvárt kompetenciák:

  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság,
  • rendszerben való gondolkodás, rendszerező-képesség,
  • pontosság és precizitás,
  • jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven,
  • kreativitás és szervezőkészség,
  • gyors tanulási képesség, fejlődésre való igény,
  • integritás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • professzionális szintű MS Office (kiemelten Excel) ismeret.

Előnyök:

  • egyetemi (MA, Msc) diploma
  • rendezvények szervezésében jártasság,
  • legalább 2-3 éves gyakorlat felsőoktatási intézménynél, vagy irodavezetői tapasztalat,
  • angol C típusú közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő munkahely,
  • kreativitás és nagyfokú önállóság,
  • kiváló szakmai és munkatársi közösség, támogató munkahelyi közösség
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség, ERASMUS+ mobilitás keretében külföldi tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás:

  • legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás

    A pályázat részeként benyújtandó: motivációs levél, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz, végzettségről szóló oklevelek, bizonyítványok (kicsinyített) másolatai, idegennyelvű oklevél, bizonyítvány esetén az oklevél hiteles fordítása, a pályázó nyilatkozata arról, hogy nincs büntetés vagy foglalkoztatástól való eltiltás hatálya alatt, adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatainak kezeléséhez.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Fővám tér 8.

A jelentkezéseket, fizetési igény megjelölésével kérjük.

Jelentkezési határidő: 2019.október 15.
Munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.