Capital Development Kft.

Cégünk fuvarozással tevékenykedik, 9 éve a megbízóink megelédettségével. Évről-évre növekvő kapacitással, mely biztosítja a munkatársaink biztos, kiszámítható jövőjét.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Csomagszállító futár

Feladatok:

    Futár pozícióba keresünk, elsősorban debreceni jelentkezőket. Munkavégzés: csomagszállítás bel-és külföldön, 2 hetente váltva. Bér: 160-250.000 Ft/hó.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárás: min. B kategóriás vezetői engedély, büntetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    OKJ végzettség(bármilyen), futár gyakorlat, angol/német nyelvtudás, targonca kezelői engedély, GKI.

Amit kínálunk:

    Cégünk egy biztos, kiszámítható munkahelyet kínál, pontosan fizető bérrel. Biztosítunk céges munkaruhát, telefont.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Külföld, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon