Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GEOMETRY/OGILVY (GEOMETRY GLOBAL HUNGARY KFT.)
  • Ha szereted a számokat, de nem mindegy, hogy mi van mögöttük, ha unod az auditot, vagy az SSC-t, ha fontos, hogy érdekes, kreatív emberekkel dolgozhass együtt, akkor jelentkezz a Geometry/Ogilvy nemzetközi reklámügynökségi cégcsoport pénzügyi csapatába

  • Controller

    Főbb feladatok, munkák:

      - A Nemzetközi számivetli standardok szerinti a cégcsoport hóvégi riportjainak összeállítása, havi zárási folymatokban való részvétel.

      - Együttműködés az éves terv készítésében, aktualizálása

      - Az éves zárásban való közreműködés, auditorok segítése

      - Pénzügyi kimutatások, jelentések készítése

      - Kapcsolt válallkozásokkal kapcsolattartás

      - SOX szabályzatok aktualizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség

      - Középfokú angol nyelvtudás

      - Magas szintű excel ismeret

      - Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Mérlegképes könyvelői végzettség

      - IFRS vizsga

    Amit kínálunk:

      - Versenyképes juttatási csomag

      - Fiatalos, modern környezet

      - Szakmai fejlődési lehetőség

      - Hosszútávú stabil munkahely

      - Jó csapatszellem

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, VI.kerület

    Fényképes szakmai önéletrajz

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: GEOMETRY/OGILVY>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Controller
    • Rövid pozíció név: Controller
    • Hirdető cég: GEOMETRY/OGILVY
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: VI. kerület
    • Feladatok: - A Nemzetközi számivetli standardok szerinti a cégcsoport hóvégi riportjainak összeállítása, havi zárási folymatokban való részvétel.- Együttműködés az éves terv készítésében, aktualizálása- Az éves zárásban való közreműködés, auditorok segítése- Pénzügyi kimutatások, jelentések készítése- Kapcsolt válallkozásokkal kapcsolattartás- SOX szabályzatok aktualizálása
    • Elvárások: - Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség- Középfokú angol nyelvtudás- Magas szintű excel ismeret- Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-07