CNC-forgácsoló

Cégbemutatás:

Fiers Mechanika Kft. 1980-ban alakult, 100 % magyar tulajdonú családi vállalkozás.

Cégünk tevékenységi köre szerszámok, célgépek valamint precíziós alkatrészek tervezése és gyártása. Az általunk tervezett és gyártott termékekben több szakmakultúra eredményei testesülnek meg. A bonyolult végtermék minősége jelentős mértékben függ a szakmai hozzáértéstől és a műszaki színvonaltól. Ezért mindig nagy hangsúlyt fektettünk és fektetünk a munkatársaink képzésére, munkaeszközeink modernizálására, valamint a legmodernebb technikák és technológiák alkalmazására.

További információk cégünkről a www.fiersmechanika.hu weboldalunkon érhető el.

Elvárások:

  • gépipari alapismeretek
  • rajzolvasási készség
  • pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szabadbattyán 8151 Árpád u.96.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk  Önéletrajzát a jelentkezem gombon keresztül.