A kecskeméti ACPS Automotive Kft. Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari gyártó és beszállító nagyvállalata, amely a világ neves autógyárainak (többek között: VW, Tesla, Volvo, BMW, Toyota) vonóhorgokat és egyéb alkatrészeket, berendezéseket állít elő. Vállalatunk mintegy 1000 főt foglalkoztató üzemébe új kollégát keresünk

BESZERZÉSI ASSZISZTENS (részmunkaidő)

pozícióba.

Főbb feladataid:

  • a stratégiai beszerzők munkájának támogatása, elősegítése
  • beszerzési igények, megrendelések vállalatirányítási rendszerben való feldolgozása, nyomon követése, adminisztrálása
  • kapcsolattartás igénylőkkel, beszállítókkal
  • vállalatirányítási rendszer adatainak napra készen tartása a beszállítói adatok, árak tekintetében
  • szerződések, árlisták előkészítése, dokumentálása, archiválása
  • nyilvántartások vezetése, riportok készítése

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség (gazdasági, logisztikai vonal)
  • angol kommunikációképes nyelvtudás (elsősorban írásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben szerzett jártasság

Mit kínálunk?

  • innovatív projektekben való részvétel
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások),
  • vállalati buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • igényes munkakörnyezet,
  • a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú 4-6 órás munkavégzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni fényképes önéletrajzza lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.