Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan bővülő, megbízható cégnél keres új kihívásokat?

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.
Jelenleg beszerzési csapatunkba keressük

beszerzési adminisztrátor

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Gyártók beszállítói rendeléseinek nyomon követése, karbantartása,
  • A gyártókkal, illetve fuvarozókkal történő kapcsolattartás,
  • Gyártói visszaküldések feldolgozása, a visszaküldött áruk ellenértékének behajtása,
  • Beszállítással kapcsolatos problémák kezelése,
  • Hatóságokkal történő egyeztetések lebonyolítása,
  • Egyéb adminisztrátori teendők ellátása.

Elvárások:

  • Gyors, precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, csapatmunkára való alkalmasság,
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, stb.).

Előnyt jelent:

  • Adminisztrátori területen szerzett tapasztalat,
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Nagykereskedelemben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Korszerű munkakörülmények,
  • Inspiráló, agilis, nyertes csapat,
  • Versenyképes fizetés és juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Madarász Viktor utca 47-49.

Szakmai önéletrajzát a munkába állás legkorábbi időpontjának és bérigényének feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Ingram Micro Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Beszerzési adminisztrátor
  • Hirdető cég: Ingram Micro Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Gyártók beszállítói rendeléseinek nyomon követése, karbantartása, A gyártókkal, illetve fuvarozókkal történő kapcsolattartás, Gyártói visszaküldések feldolgozása, a visszaküldött áruk ellenértékének behajtása, Beszállítással kapcsolatos problémák kezelése, Hatóságokkal történő egyeztetések lebonyolítása, Egyéb adminisztrátori teendők ellátása.
  • Elvárások: Gyors, precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés, Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, csapatmunkára való alkalmasság, Jó problémafelismerő és megoldó képesség, Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban), Terhelhetőség, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, stb.).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-21