OPTIMUM-KONTROLL TEAM 2000 Kft.
  • 18 éve bérügyvitellel és számviteli szolgáltatásokkal foglalkozunk. Így alakult ki a megbízói körünk. Ugyan azokkal a partnerekkel dolgozunk évek óta. Nincs elvándorlás sem a megbízóinknál, sem az alkalmozotti részen. Stabil cég, stabil munkarő, biztos háttér.
  • Munkatársat keresünk

    Bérszámfejtő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Bérszámfejtési feladatok. Járulékbevallások összeállítása. Kapcsolat tartás a partnerekkel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakirányú vépgzettség. Önálló munkavégzés, megfelelő teherbírás, naprakész szakmai ismeret, megbízhatóság, precizitás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Amennyiben már dolgozott hasonló munkakörben, több éves tapasztalattal rendelkezik.

    Amit kínálunk:

      Stabil munkahely, jó munkatársak, kellemes környezet. Állandó partnereket. Biztos háttér. Versenyképes fizetés.

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1147 Budapest, Lőcsei út 9.

    Havi nettó fizetési keret:

    230 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Jelentkezési határidő:

    2019. 09. 12.

    Fényképes önélatrajz és motívációs levél.