25 éve működő cégünk acélipari csőkészítmények gyártásával és megmunkálásával foglalkozik. Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok ellátására keresünk szakképzett és tapasztalt kollégát.

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaszerződések teljes körű kezelése
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Letiltások kezelése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése
  • Havi, éves jelentések készítése
  • Részvétel munkaidőkeret kialakításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Bér/TB ügyintéző vagy szakelőadó)
  • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett többéves tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Munkajogi ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • BaBér bérügyviteli program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Csepel Művek Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.