Ha új kihívásokat keresel és szeretnéd már megszerzett tudásodat egy összetartó, motivált, mindenre képes

BÉRSZÁMFEJTŐ

csapatban kamatoztatni, … ne habozz a jelentkezés gombra kattintani!

MILYEN A FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Teljes körű bérszámfejtés (hóközi és hóvégi) egy- és többműszakos munkaidőkeretben foglalkoztatottak részére
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása (táppénz, CSED, GYED)
  • Diákok foglalkoztatásával kapcsolatos teendők
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A béren kívüli juttatásokra vonatkozó feladatok ellátása
  • Munkaügyi igazolások kiadása
  • Vállalati letiltások kezelése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
  • Szerződések készítése, személyi anyagok és családi adókedvezmény igények kezelése
  • Munkavállalói kérdések, kérések teljes körű intézése
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése és ad-hoc riportok, statisztikák összeállítása

VÁRJUK JELENTKEZÉSED, HA

  • Van minimum 1-3 év tapasztalatod bérszámfejtés területén
  • TB ügyintézői végzettséggel rendelkezel
  • Naprakész tudásod van az Mt. és TB. jogszabályok terén
  • Magabiztosan kezeled az MS Office-t (Excel, Word)

ELŐNYT JELENT:

  • TB kifizetőhelyi feladatok területén szerzett tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

  • A szállodaipart sújtó válság ellenére is stabil, fejlődő, megbízható munkahelyet
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban
  • Közösségi és ünnepi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Cafetériát
  • Céges laptopot
  • Főétkezést
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Szent István tér 11.