A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Asszisztens

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzésével támogatja a vezető munkáját
  • Dokumentumok előkészítése: grafikonok készítése, adatbázisokból információk gyűjtése
  • Dokumentumok fénymásolása, szkennelése, rendszerezése;
  • Szakmai beszámolók/ összefoglalók szerkesztése;
  • Együttműködő partnerekkel való levelezések folytatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Microsoft Word és Excel professzionális használata (függvények írása, grafikonok készítése, szövegek szerkesztése);
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló, talpraesett, proaktív munkavégzés
  • Jó stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség mellett kiemelkedő írásbeli kommunikáció

Előny:

  • Hasonló szerepkörben szerzett többéves tapasztalat
  • Bejövő számlák kezelésében szerzett tapasztalat
  • Szakmai beszámolók / összefoglalók szerkesztésében való jártasság
  • Pályázati projektalapú elszámolások adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.