Az NKM Nemzeti Közművek Zrt.
Gazdasági Igazgatóság Árréskontrolling Osztályára

Árréskontrollert

keresünk (választható szegedi vagy budapesti munkavégzéssel)

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Az áram egyetemes szolgáltató árréshez kapcsolódó kontrolling feladatainak ellátása.
  • Részvétel a havi pénzügyi, számviteli zárási folyamatokban.
  • Pénzügyi támogatás előrejelzések, üzleti tervek készítésében.
  • Árrés méréséhez kapcsolódó elemzések összeállítása és riportozása.
  • Projektek támogatása.
  • Kapcsolattartás, képviselet.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) közgazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • gyakorlott MS Office felhasználó,
  • kiemelkedő elemzőkészség jellemzi,
  • elmélyült munkára képes,
  • képes komplex információhalmazzal gondolkodva dolgozni,
  • határidőkben pontos, kitartó és felelősségteljes,
  • precíz, szabálykövető,
  • önállóan és csapatban is képes dolgozni.

ELŐNYT JELENT:

  • Iparági tapasztalat,
  • gazdasági területen szerzett tapasztalat,
  • SAP-felhasználói ismeretek,
  • adatbázis-kezelési tapasztalat,
  • makrók ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bér,
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek,
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás),
  • üdülési, sportolási lehetőségek,
  • mobilitási támogatás,
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása,
  • rugalmas munkaidő,
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Szeged

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, kihívásokkal teli környezetben is pontosan, határidőre dolgozik, valamint csapatban és önállóan is jól teljesít, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva.