Adminisztrátor

Feladatok

  • Televíziós csatornák programjainak, hirdetéseinek (reklám) és promócióinak zenefelállítása, azok kezelése és havi illetve negyedéves riportálása a joghatóságok felé
  • A szükséges adatok bekérése, felvitele, ellenőrzése, javítása
  • Kapcsolattartás a gyártott műsorokat beszállító cégekkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Heti és havi riportok készítése a hirdetésekkel kapcsolatosan
  • Reklamációkezelés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Rendszerben gondolkodás, csapatszellem
  • Proaktivitás

Előny

  • Felsőfokú végzettség
  • Médiatörvény ismerete
  • Excel magas szintű ismerete

Amit ajánlunk

    Dinamikus, barátságos és szakmailag kiváló csapat, fiatalos, lendületes és modern munkakörnyezet, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Nagytétényi út 29.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Önéletrajzát kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével (Adminisztrátor) küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.