Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Trenkwalder Kft.
Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat hosszú távra, törökbálinti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Adminisztratív munkatárs (logisztikai területen)

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiemelt ügyfelek megrendeléseinek kezelése, egyeztetése;
  • A megrendelések összekészítése;
  • Bejövő hívások fogadása;
  • Megrendelések utánkövetése;
  • Egyeztetés társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi);
  • Hasonló munkakörben vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Microsoft Office programok kezelésében szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 200.000 Ft + 11.000 Ft cafeteria;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kíváló munkakörülmények;
  • Bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapestről.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adminisztratív munkatárs (logisztikai területen)
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Törökbálint
  • Feladatok: Kiemelt ügyfelek megrendeléseinek kezelése, egyeztetése; A megrendelések összekészítése; Bejövő hívások fogadása; Megrendelések utánkövetése; Egyeztetés társosztályokkal.
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség (érettségi); Hasonló munkakörben vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előnyt jelent; Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban; Microsoft Office programok kezelésében szerzett gyakorlat.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.11