Fizetés: Bruttó 1000-1300 Ft / óra között

Budapesti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Adminisztrációs gyakornok (Pest megye / Budapest)

Feladatok:

  • Az üzletágvezető, asszisztens és termékmenedzserek támogatása
  • Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztrációjában
  • Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés
  • Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; archiválás, beszerzési igények kezelése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Heti 20-30 óra vállalása hétköznapokon irodai munkarendben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • További nyelvtudások előnyt jelentenek az alábbiak közül:
  • Spanyol
  • Francia
  • Portugál
  • Német
  • Lengyel
  • Arab

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IV. V. XIII. IX. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.