Gépkezelő állás, munka

92 db találat
  • Gépbeállító (technikus)

    Göd, 2132 Ipartelep hrsz., 6901
    gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása, gépek tervszerű ellenőrzése, számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló), megelőző karbantartás elvégzése, váratlan hibák javítása, folyamatképesség javítása, fejlesztése, a megfelelő minőség biztosítása.
  • Fröccsöntő szerszámcserélő

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntő szerszámok beállítása és szétszerelése A beállításhoz szükséges eszközök előkészítése A szerszámok csatlakkoztatása és előmelegítése A szerszám beállításához kapcsolódó programok betöltése A szerszám ellenőrzése, tisztítása és anyagmegóvása Alapanyagok feltölt.
  • Gépkezelő/gépkiszolgáló

    6000 Kecskemét, Kandó Kálmán útca
    A tollfeldolgozó üzem osztályozó és keverőgépeinek gépeinek üzemeltetése, folyamatos működéséhez nyersanyaggal történő feltöltése. Fizikai munkával jár!
  • Gyógyszergyártó (pilot üzemben)

    Budapest
    Kis volumenű készítmények GMP szerinti gyártása; Fejlesztés alatt lévő szilárd gyógyszerkészítmények méretnövelésében részvétel; A dokumentációs rendszer precíz vezetése.
  • CNC gépkezelő

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca
    Mechanikai alkatrészek gyártása előre megírt program alapján Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal
  • Technikus

    2131 Göd
    gépek tervszerű ellenőrzése, számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló), megelőző karbantartás elvégzése, folyamatképesség javítása, fejlesztése, a megfelelő minőség biztosítása.
  • Gépkezelő (egy műszak)

    9027 Győr, Budai út 7.
    Palackozó üzemi töltőgépek kezelésének magas szintű elsajátítása Higiéniai és technológiai utasítások szigorú betartása A gépek takarítása, fertőtlenítése A munkával összefüggő dokumentáció pontos, precíz, folyamatos vezetése A kezelt gép z.
  • Gépkezelő

    1221 Budapest, Gyár utca 18.
    Termelő gép üzemeltetéseTermelő gép kezelői karbantartásaTermelési utasítások végrehajtásaGép környezetének tisztántartásaRaktározási feladatok ellátsaKiszállítsra váró termékek össekészítése
  • CMM Gépkezelő- és Programozó

    2440 Százhalombatta, Iparos út 2.
    Gyártásközi- és végellenőrzések elvégzése CMM mérőgépen, előkészített programok alapján (Mitutoyo) Részvétel gyártásindításban, a termelés támogatása mérési eredményekkel, szerszámjavítást követő mérések Képességvizsgálatok elvégzése és kiértékelése
  • Gépmester

    2373 Dabas, Vasút utca
    B1 formátumú 4, illetve 5 színes lakkozó műves ofszet nyomógépen történő munkavégzés.
  • Síkvágó- vágógép kezelő

    9086 Töltéstava, Petőfi utca 8.
    Feladatok: -plano ívek, hajtogatott rétegek és ragasztókötött tömbök vágása Senator és Wohlenberg vágógépeken -vágóprogram megírása és jóváhagyatása -termelési terv nyomonkövetése -egyes munkalépesek végrehajtása a REFA-előírások vagy a műszakvezető és a csoportve.
  • Kötészeti gépkezelő

    A több évtizedes múlttal rendelkező, kizárólag magyar tulajdonban lévő Central Dabasi Nyomda Zrt női-férfikötészeti gépkezelőketkeres modern könyvkötészeti gépeinek.
  • Gépkezelő

    4461 Nyírtelek, Bethlen Gábor utca
    Gépkezelő munkatársat keresünkDinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat betanított gépkezelő munkatársat keres elsősorban Nyírtelekről és annak vonzáskörzetéből.Munkájára igényes, tartósan dolgozni akarók jelent.
  • Gépkezelő-üzemeltető

    2143 Kistarcsa
    Főbb feladatok: A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása Technológiai paraméterek felügyelete Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Műszaknapló vezetése
  • Földmunkagép-kezelő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Földmunkagép-kezelő munkatársat keresünk.Kezdés Dunakeszi telephelyen.Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk.
  • Szerviztechnikus nagyformátumú (LFP) nyomtatókhoz

    Értékesítő csapatunk támogatása technikai szempontból Nyomtatók és azok szoftvereinek beüzemelése az ügyfeleknél Vásárlóink támogatása technikai kérdésekben Gépjavítás és szerviz
  • Betanított gépkezelő

    8184 Balatonfűzfő
    Balatonfűzfői telephellyel rendelkező vállalat gépkezelő pozícióra keres munkatársakat.Főbb feladatok, munkák: Gyártógépek, berendezések kezelése; Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása; Gépek között.