A Marionnaud francia gyökerekkel rendelkező parfüméria hálózat, jelenleg Európa 11 országában van jelen, Magyarországon 12 üzlettel. Küldetésünk, hogy a hozzánk beérkező vásárlókat igazi vásárlói élménnyel ajándékozzuk meg. Erősségünk a szakértelem, a személyreszabott tanácsadás és a megbízhatóság. Vállalati értékeink között szerepel a csapatmunka, az innováció, elhivatottság és a lelkesedés. Csatlakozzon hozzánk és fedezze fel Ön is a francia szépség világát!

                            Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

WEBSHOP ASSZISZTENS

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖR

  • online megrendelések összekészítése, csomagolása
  • kiszállítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • adminisztrációs teendők (számlázás, bevételezés, kiszállítás)
  • árumozgatás
  • készletek folyamatos figyelemmel kísérése
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • vásárlói megkeresések ügyintézésében való aktív részvétel

AMIT KINÁLUNK

  • változatos, rugalmas munkakör
  • biztos, hosszú távú munkahely
  • baratságos légkör
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

AMIT ELVÁRUNK

  • középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Lelkes, nyitott személyiség, csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (főként írásban)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest