EXTRAMETÁL STÚDIÓ Kft.
  • 37 éves magyar tulajdonú nemzetközileg is elismert,piacvezető cégcsoport,amely magas minőségű műszaki termékeket forgalmaz,nagyon jó,aktív csapatába ,kifejezetten hosszú távra keres pénzügyi és számítástechnikai ismeretekkel ( Word,Excel ) rendelkező webshop-és irodai asszisztenst Óbudai kereskedelmi központunkba.

  • Webshop asszisztens / irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      Webshopunk működésével kapcsolatos adminisztratív és manuális feladatok ,valamint egyéb irodai,könyveléselőkészítéssel kapcsolatos teendők.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Aktivitás,precizitás,a munkára való igényesség,pozitív személyiség,jó kommunikációs készség.

    Amit kínálunk:

      Hosszú távú munkaviszony,fejlődési lehetőség,kiszámíthatóság,jó közösség.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1034 Budapest

    Fényképes önéletrajzzal,motivációs levéllel.
    Érdeklődés telefonon : +36-30-563-0913