• Clinical Research Coordination Kft. a humán klinikai vizsgálatok adminisztratív és szervezési feladatait látja el magyar vizsgálati centrumokban.

    Cégünk egyedülállóként a piacon, 14 hazai kórházzal és egyetemi klinikával van kapcsolatban, és több mint 160 vizsgálatban nyújtja szolgáltatásait, több mint 30 fős csapatával.

    Jelenleg

  • VIZSGÁLATI KOORDINÁTOR

      pozícióba keresünk munkatársat azonnali kezdéssel
      budapesti munkavégzéssel.

    Főbb feladatok:

    • Klinikai vizsgálatok adminisztratív feladatainak ellátása
    • Klinikai vizsgálatok szervezési feladatainak ellátása
    • Klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása az egészségügyi szakszemélyzettel és a gyógyszercégek munkatársaival
    • Centrumok és gyógyszercégek munkatársainak támogatása a klinikai vizsgálatok minél hatékonyabb kivitelezése céljából

    Elvárások:

    • Egészségügyi végzettség vagy egészségügyben szerzett tapasztalat
    • Angol nyelv alapfokú ismerete, melyről számot kell adni a felvételi folyamat során
    • Kitűnő kommunikációs képesség
    • Precíz adminisztrációs képesség
    • Stressztűrő képesség
    • Kitűnő szervezési képesség és problémamegoldás
    • Számítógép felhasználó szintű ismerete
    • Klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

    Amit kínálunk:

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Modern munkakörnyezet
    • Versenyképes bérezés
    • Karrier lehetőség
    • Laptop és telefon magánhasználatra is
    • Kiváló csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem'