Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.

A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának.

Csatlakozz hozzánk

Villanyszerelő, karbantartó

pozícióba!

Feladatok:

    • A Manufaktúra működtetéséhez, karbantartásához szükséges villanyszerelési munkák elvégzése, azon belül:
      • elektromos berendezések ellenőrzése, tervszerű karbantartása, javítása, felújítása
      • új berendezések telepítése, készítése
      • beüzemelési, különböző kábelépítési munkák elvégzése
      • villamos kapcsoló és elosztó berendezések javítása, karbantartása
      • feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villanyszerelő szakirányú végzettség
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • Problémamegoldó gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Érintésvédelmi és szabványossági felülvizsgáló szakképesítés
    • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
    • Több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

    • 1 műszakos, családbarát munkarend
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Juttatások
    • Munkába járási támogatás
    • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8440 Herend, Kossuth Lajos utca 140.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria