Gyengeáramú rendszer szerelő

  • Cég neve

    SFMS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyengeáramú rendszerek (IT, kamerarendszer, vagyonvédelemi rendszer, beléptető rendszer, tűzjelző rendszer) telepítése, karbantartása, javítása.

Elvárások

- Elektrotechnikai műszerész vagy villanyszerelő vagy szakirányú végzettség
- Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
- Szakmai tapasztalat
- "B" kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

- Vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány
- Szakmában eltöltött 3-5 év

Amit kínálunk

- Munkavégzéshez szükséges modern gépek, eszközök és gépjárművek
 - Számítógép, mobiltelefon
- Hosszú távú munkalehetőség
- Nappali munkarend (csak hétköznap)
- Fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
- Cafeteria
- Versenyképes bér
- Munkábajárás támogatása

Céginformáció

Az SFMS Kft. dinamikusan fejlődő vállalat magyar és külföldi tulajdonú cégcsoportok partnere az erős- és gyengeáramú rendszerek tervezésében, kivitelezésében és karbantartásában.

A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz megküldésével.