Cégünk a VIDEOTON Vállalatcsoport egyedi gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó tagvállalata.

Villamoshálózat tervezésében jártas villamosmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    - Egyedi célú berendezések, robotcellák, gyártóeszközök tervezése

    - Villamos tervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Felsőfokú villamosmérnöki végzettség

    - EPLAN-ismeret

    - Önálló munkavégzés, kreativitás

    - Innovatív és proaktív gondolkodásmód

    - Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Angol vagy német nyelvismeret

    - PLC/robot/kamera programozási ismerete

Amit kínálunk:

    - Versenyképes jövedelem

    - Kreativitást igénylő, változatos munka

    - Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

    - Támogató munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés

    - Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

    - Megegyezés esetén szállás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!