Gyakorlott épületvillamossági tervező mérnök

  • Cég neve

    CÉH Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Dió utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Csapatunk, a 34 éve alapított CÉH zRt. mára Magyarország egyik vezető mérnökirodája, több mint 250 fővel. Ha hajtottál már át a Megyeri hídon, olvastál a Rózsadombi Elysium Projekt luxus lakóingatlanról, hallottál már a Budapesten nyílt Hard Rock Hotelről, tudod, hogy van Magyarországon Mercedes és épül a BMW gyár, kutató-, fejlesztő központot épített a BOSCH, és láttad már a MOL Campus Toronyházát, akkor találkoztál már munkáinkkal, amelyen tervezőként vagy projektmenedzserként dolgoztunk. A felsoroltakon túl irodánk széles portfolióval rendelkezik az iparág szinten minden szegmenségben, beleértve az oktatási, sport, egészségügyi, városfejlesztési területeket is. Ezek a nagy léptékű projektek megkövetelik, hogy mindig élvonalbeli módszerekkel és technológiákkal dolgozzunk, így nemzetközi BIM ISO minősítés szerinti munkafolyamatokkal, házon belüli szakági csoportokkal végezzük a generáltervezést. Megrendelőinket pedig mind a négy fő zöld minősítés (LEED, BREEAM, DGNB, WELL) szerinti fejlesztésben tudjuk támogatni. Csatlakozz csapatunkhoz, ha mérnöki munkáddal Te is értéket, rendet, értékrendet szeretnél vinni a világba, egy jó közösségben! Legyél részese sikereinknek, legyél velünk sikeres!

Változatos léptékű, komplex, generáltervezői projektjeinkhez csapatunkba épületvillamossági tervező mérnököt várunk.

LEENDŐ FELADATAID:

  • Épületek épületvillamossági méretezése, feldolgozása
  • Társtervezőkkel való egyeztetés, szakági koordinációs feladatok ellátása
  • Önálló tervezői tevékenység
  • Szerkesztők munkájának irányítása
  • Tervezői programok használata (AutoCAD, Revit, Eplan, WSCAD)
  • Külföldi projektekben való részvétel, szükség esetén utazással

AMIRE SZÜKSÉGED VAN:

  • Villamosmérnöki diploma (BSc, MSc)
  • Legalább 5 év épületvillamossági tervezési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Kreativitás, rugalmasság, csapatszellem

ELŐNY LEHET SZÁMODRA:

  • Nagy volumenű és/vagy komplex projektekben szerzett tervezői gyakorlat
  • Hazai vagy külföldi, idegen nyelvismeretet igénylő projektekben való részvétel
  • Német nyelvismeret
  • Szoftverismeret: AutoCAD, Revit, Eplan, WSCAD

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • Hosszú távú lehetőség, stabil csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés komplex projektekben
  • Innovatív technológiák, professzionális, kulturált környezet
  • Családias, jóhangulatú légkör sok közösségi programmal
  • Sokrétű képzések
  • Nyelvtudásod fejlesztése

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XI. kerület, Dió utca 3-5.

ÍGY TUDSZ JELENTKEZNI:

Önéletrajzodat várjuk a a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök