Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Vezető gyártásprogramozó/Vezető gyártástervező- Szolnok

Vállalatunkról:

A Lear Corporation a világ autógyártásának piacvezető multinacionális beszállítója, amely több, mint 300 autómárkát szolgál ki, beleértve a legnevesebbeket. Mint a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója az ülés- és elektronikai irányítási rendszerek terén, a Lear teljes gépjármű ülésrendszereket és azok alkatrészeit, valamint autóvillamossági berendezéseket, és belső felszerelési rendszereket gyárt a világ 35 országában, 6 kontinensen. 2015-ben árbevétele elérte a 18,2 milliárd dollárt, a Fortune 500-as listán a 174. helyen szerepel. Központja a Michigan állambeli Southfield-bem található, világszínvonalú termékeit 135,000 elkötelezett munkatársa tervezi és állítja elő. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.
Az Eagle Ottawa, a Lear Corporation részeként, a világ egyik legnagyobb autóipari bőrtermékeinek beszállítója. A vállalat európai gyára Magyarországon, Szolnokon épült fel Budapesttől kb. 100 km távolságra. A szolnoki üzem az elmúlt évben megduplázta létszámát, és a meglévő mellett ugyancsak átadásra került új üzemcsarnokunk is, immár 2 üzemünkben folytatjuk a termelést.

Fő feladatok:

  • Gyártási terv meghatározása a vevőktől beérkező igények és a tervezett gyártási volumenek alapján
  • Cég által meghatározott készletcélok nyomonkövetése
  • Termelési terv folyamatos nyomonkövetése, kapcsolattartás a termelési területekkel
  • Visszaigazolások készítése a szabászati gyártásprogramozó felé
  • A termeléshez szükséges alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése és esetlegesen alternatív anyagok felhasználásának nyomonkövetése
  • Vészeseti tervek készítése (gyártási késés, alapanyag hiány, hirtelen vevői igények változása esetén)
  • A vállalatirányítási rendszer tervezési paramétereinek bevitele, ellenőrzése és felülvizsgálata

A munkakör betöltésének szakmai elvárásai:

  • Szakmai képzettség: szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • Szakmai tapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk, szakmai tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelv tudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználószintű ismerete

Elvárt személyes kritériumok és képességek:

  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság

LOCATION:

Szolnok

PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát. Ha szeretne többet megtudni rólunk kérjük, látogassa meg honlapjainkat lear.com, eagleottawa.com

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Lear Corporation>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezető gyártásprogramozó/Vezető gyártástervező- Szolnok
  • Rövid pozíció név: Gyártástervező
  • Hirdető cég: Lear Corporation
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Gyártási terv meghatározása a vevőktől beérkező igények és a tervezett gyártási volumenek alapján Cég által meghatározott készletcélok nyomonkövetése Termelési terv folyamatos nyomonkövetése, kapcsolattartás a termelési területekkel Visszaigazolások készítése a szabászati gyártásprogramozó felé A termeléshez szükséges alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése és esetlegesen alternatív anyagok felhasználásának nyomonkövetése Vészeseti tervek készítése (gyártási késés, alapanyag hiány, hirtelen vevői igények változása esetén) A vállalatirányítási rendszer tervezési paramétereinek bevitele, ellenőrzése és felülvizsgálata
  • Elvárások: Szakmai képzettség: szakirányú felsőfokú végzettség előny Szakmai tapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk, szakmai tapasztalat előny Kommunikációképes angol nyelv tudás szóban és írásban MS Office felhasználószintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-05