Az  1991-ben alapított MKB-Euroleasing az MKB Pénzügyi Csoport gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, mely mára meghatározó szereplőjévé vált a lízingpiacnak. Univerzális lízingvállalatként valamennyi eszközfinanszírozási szegmensben aktív,  a piac top három szereplőjének egyike.

A 2017-es év Legjobb Munkahely díjának büszke tulajdonosaként dinamikus, fiatalos csapatába jelenleg az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

VEVŐFINANSZÍROZÁSI ADMINISZTRÁTOR

Feladat

  • autófinanszírozási szerződések feldolgozása, folyósítása
  • háttér dokumentációk teljeskörű ellenőrzése, kezelése
  • jutalék és rabatt elszámolások készítése
  • napi szintű kapcsolattartás az autókereskedő partnerekkel és társosztályokkal
  • jelentések készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi előny!)
  • adminisztrációs munkában szerzett tapasztalat
  • pénzügyi alapismeretek
  • felhasználói szintű számítógép kezelés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Az ideális jelölt:

talpraesett, terhelhető, pontos, precíz, innovatív személyiség.

Előny:

  • finanszírozási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan, 8 órás alkalmazotti jogviszony
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése
  • színvonalas, modern munkakörnyezet
  • alapbér + juttatások

Egyéb:

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Finanszírozás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 24.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,

  • kérjük olvasd el weboldalunkon az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat” ,
  • majd küldd el szakmai önéletrajzodat a "jelentkezem" gombon keresztül!