A SONEAS dolgozói nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkeznek a vegyipari gyártás területén, ezért egyre több nagynevű cég választ minket partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. A Uquifa nemzetközi cégcsoport tagjaként az elkövetkező időszakban újabb beruházások, fejlesztések várhatók cégeinknél. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpontban adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálja!!

Ha fontosnak tartja a munkáltató megbízhatóságát és a bankszámlára időben megérkező bért, a biztonságos munkakörnyezetet, és érdekli egy változatos operátori munka, JELENTKEZZEN HOZZÁNK MOST, mert XXII. kerületi telephelyünkre a létszám bővítése érdekében

VEGYIPARI KÉSZÜLÉKKEZELŐ

munkakörbe keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • üzemi készülékek kezelése, üzemeltetése
  • kémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése
  • feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos vezetése
  • üzemi rend fenntartása
  • szükség esetén anyagmozgatás

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • érettségi + vegyésztechnikusi vagy gyógyszerhatóanyag-gyártó / vegyianyag-gyártó / vegyipari rendszerkezelő képzettség
  • kémia/szakma szeretete
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • hatóságoknál bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes bér, kiemelt délutáni és éjszakai műszakpótlék
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások
  • megbízható, stabil céges háttér
  • betanítási rendszer
  • változatos feladatok

További információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXII. Bányalég utca
  • Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, folyamatos tevékenység (napi 12,5 órás munkaidő-beosztással) egyhavi munkaidő-kerettel

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Jelentkezzen MOST!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tud a
„KEZELŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha járt nálunk meghallgatáson, biztosan kap visszajelzést is!