Üzletági asszisztens

Bruttó 400e - 460e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession SERVICES a Profession. hu önálló toborzási üzletága, amely folyamatosan megújuló szolgáltatásokkal támogatja a partnercégeink változatos toborzási folyamatait.

Üzletági asszisztensi

 pozíció a Profession.hu Toborzási Üzletágánál, a Profession SERVICES-nél!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • a területhez tartozó szerződések számláinak validálása
  • kimutatások és riportok készítése, ennek kapcsán szoros együttműködés a társosztályokkal
  • szakmai konferenciákon való részvétellel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (jegyvásárlás, repülőjegy és szállás foglalás)
  • a területhez tartozó sales kollégák támogatása
  • prezentációk készítése
  • a csapatot érintő KPI-ok havi elszámolásával kapcsolatos ügyintézés
  • negyedéves KSH statisztikák adminisztrálása
  • folyamatoptimalizálás

Mit várunk el tőled?

  • használtál már valamilyen nagyobb, összetettebb rendszert munkád során
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • munkád során a minőségi munkára törekedsz
  • proaktív és analitikus gondolkodás jellemez
  • nem tántorít el, egy-egy monotonabbnak tűnő feladat sem

És hogy mi jár neked mindezért?

  • tagja lehetsz egy szuper jó hangulatú csapatnak
  • akár 100%-ban dolgozhatsz az otthon adta kényelemben
  • pontos, mindig időben érkező br 400 – 460 ezer Ft-os bér, tapasztalattól függően
  • nagyon jó hangulatú közös programok részese lehetsz, mint pl. önszerveződő közös reggelik, belső szakmai események, csapat szintű és teljes szervezetet érintő csapatépítők
  • ha esetleg a napi munkád során szeretnéd a szüneteidet kikapcsolódással tölteni, akkor szervezz egy csapatot és csocsózz egyet a kollégákkal, vagy csak ülj be a masszázsfotelbe relaxálni egyet
  • 1 hónapban 1 alkalommal, akár a kutyusodat is szeretettel látjuk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.