Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Debreceni telephely
Alapanyaggyártó Igazgatóság
Termelés V.

Üzemmérnök (kromatográfia)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyógyszerhatóanyagok előállítása klasszikus és kromatográfiás eljárással
  • Termelési folyamat zavartalan biztosítása
  • Üzemi gyártások, gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • Gyártási előíratoktól való eltérések kivizsgálása
  • Elemzések, beszámolók készítése a gyártásról
  • Új termékek üzemesítésében való részvétel
  • Ideiglenes gyártási előíratok kidolgozása
  • Szakmai oktatások tartása beosztottak részére
  • Validációs folyamatok teljes körű végzése
  • Gyártási dokumentációk készítése és karbantartása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú vegyészmérnök/vegyész/biomérnök végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeret

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Üzemmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és
magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-
másolatokkal 2017. február 28-ig várjuk a jelentkezem gomra kattintva.
TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: TEVA Gyógyszergyár Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemmérnök (kromatográfia)
  • Hirdető cég: TEVA Gyógyszergyár Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Gyógyszerhatóanyagok előállítása klasszikus és kromatográfiás eljárással Termelési folyamat zavartalan biztosítása Üzemi gyártások, gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása Gyártási előíratoktól való eltérések kivizsgálása Elemzések, beszámolók készítése a gyártásról Új termékek üzemesítésében való részvétel Ideiglenes gyártási előíratok kidolgozása Szakmai oktatások tartása beosztottak részére Validációs folyamatok teljes körű végzése Gyártási dokumentációk készítése és karbantartása
  • Elvárások: Felsőfokú vegyészmérnök/vegyész/biomérnök végzettség Legalább középfokú angol nyelvtudás Felhasználói szintű PC ismeret
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.16
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1