RSOE
Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Egyesület
Biztos háttérrel és szakmailag felkészült csapattal működő egyesületünk munkatársat keres az alábbi pozícióba

ÜZEMELTETÉSI CSOPORTVEZETŐ

FELADATOK:

  • 11 fős üzemeltetési csapat irányítása
  • Infrastruktúra üzemeltetési feladatok megtervezése, koordinálása (munkaszervezés, feladat kiosztás, számonkérés)
  • Készenléti rendszer szervezése, ellenőrzése
  • Beszerzések első körös megtervezése, felterjesztése
  • TMK megtervezése, végrehajtása
  • Üzemeltetési eszközök, rendszerek nyilvántartása
  • Dokumentáció napra készen tartása
  • Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új technológiák megismerése
  • Fejlesztési javaslatok

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki végzettség (hírközléstechnikai vagy IT irány)
  • Minimum 5 éves vezetői gyakorlat
  • Munkaszervezési és irányítási tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT üzemeltetési tapasztalat
  • ISO27001 ismerete/gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó probléma megoldóképesség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség

Amit kínálunk:

  • Az Egyesület több évtizedes múltja által nyújtott munkahelyi biztonság
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Telekommunikáció
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1089 Elnök utca 1.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű pályázatát!