Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi ellátásszervező és kárrendező magyar leányvállalata
  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

    • bejövő telefonhívások fogadása
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel és egészségügyi szolgáltatókkal
    • egészségbiztosítottak számára orvosi ellátás megszervezése
    • megszervezett ellátások dokumentálása
    • NEM végzünk értékesítést, NEM értékesítői munkakör

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • érettségi
    • jó kommunikációs készség
    • megbízható, pontos munkavégzés
    • Microsoft Office felhasználói ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás, gördülékeny angol nyelvhasználat telefonon
    • ügyfélszolgálati munkakörben, call centerben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • nyugodt munkakörülmények
    • versenyképes fizetés
    • alkalmazotti jogviszony

    Egyéb információ:

      Ügyfélszolgálatunk munkanapokon reggel 8 és este 8 óra között érhető el.
      A munkavégzés 8 órás, váltott műszakokban történik beosztás szerint, ami rugalmas időbeosztásra ad lehetőséget.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, VIII. kerület

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, várjuk szakmai önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
    • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
    • Hirdető cég: Advance Medical Hungary Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: VIII. kerület
    • Feladatok: bejövő telefonhívások fogadása kapcsolattartás az ügyfelekkel és egészségügyi szolgáltatókkal egészségbiztosítottak számára orvosi ellátás megszervezése megszervezett ellátások dokumentálása NEM végzünk értékesítést, NEM értékesítői munkakör
    • Elvárások: érettségi jó kommunikációs készség megbízható, pontos munkavégzés Microsoft Office felhasználói ismeretek
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-12-13
    • Értékelés: 3
    • Értékelők száma: 1
    Állás, munka még: Advance Medical Hungary Kft.>