Ügyfélszolgálati / Call-center munkatárs

Piramis Építőház Kft.

Göd

Komoly tapasztalatod van már call-center terén?

Érdekel az e-kereskedelem világa?

Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz az építőanyag.hu csapatához!

Büszkék vagyunk arra, hogy a 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az újHÁZ Centrum kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 150 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk.

2020-as dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 96%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Magyarország piacvezető építőanyag kereskedelmi webáruházának csapatába keressük

csapattagunkat, aki szakmai tudásával, precíz és lendületes munkájával

szívesen hozzájárulna közös sikereinkhez!

A munkavégzés helye:

Göd

Mit szeretnek kollégáink leginkább a Piramisban?

  • „Nagyra értékelem közvetlen kollégáimat.”
  • „Családbarát, odafigyelnek az alkalmazottakra.”
  • „A pozitív, rugalmas hozzáállást, a családcentrikusságot és a jó csapatot.”
  • „Az elkötelezettséget, az empátiát, az egyértelmű célokat.”
  • „Stabil, megbízható megélhetést biztosító munkahely.”
  • „Folyamatos a fejlődés, az újításra való törekvés.”
  • „Példaértékű a segítőkészség és a fejlődési vágy – a megvalósulás gyors üteme.”

Ha még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunk Karrier menüpontját, vagy Facebook oldalunkat (Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft)!

Miért válassz minket?

  • Munkád során egy stabil hátterű, a piacon vezető szerepet betöltő, jónevű cég áll mögötted, amely még a vírushelyzet alatt is megbízhatóan, folyamatosan növekszik, így hosszú távra biztosíthatunk számodra munkalehetőséget;
  • Versenyképes jövedelmet, dolgozói vásárlási kedvezményt, határozatlan idejű munkaszerződést, utazási támogatást biztosítunk számodra;
  • Szakértő, tapasztalt kollégák támogatnak betanulásodban, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Családias munkahelyi légkör, jófej csapat, kiszámítható munkaidő és támogató vezetőség jellemeznek bennünket;
  • Kiszámítható munkaidőd után tényleg belefér még a család vagy egy kis sörözés a kollégákkal;
  • Legújabb üzletágunkban Te is élhetsz személyes fejlődési, kibontakozási lehetőségeinkkel;

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • építőanyag . hu-ra érkező vevőigények, online megrendelések kezelése, ügyféltájékoztatás, tanácsadás telefonon, e-mailen és chaten;
  • Elállások és reklamációk kezelése és megoldása;
  • Szakmai támogatás a webáruház használatát érintően;
  • Egyidejűleg több informatikai rendszerben történő munkavégzés.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum 1-3 éves vevőszolis / ügyfélszolis / call-center tapasztalat áll mögötted;
  • ügyfélkapcsolati rendszerismerettel, gyakorlati tapasztalattal büszkélkedhetsz;
  • középfokú v. felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • „csevegős vagy”, vagyis kitűnően és meggyőzően kommunikálsz írásban és szóban;
  • fejlett problémamegoldó képességekkel rendelkezel, szereted a lendületes, proaktív munkavégzést;
  • vevőorientált attitűddel, csapatszellemű hozzáállással; nyitott, udvarias és közvetlen személyiséggel számíthatunk rád;
  • kiválóan használod a számítógépes programokat;
  • szívesen és precízen végzed az adminisztrációs feladatokat.

Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha:

  • az e-kereskedelemben – webáruházak, online értékesítés működésében - jártas vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Göd

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid (név, telefonszám) megadásával küldd el nekünk a nekünk a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Göd