Optimális Biztosítási Portfólió Kft.

Az Optimális Biztosítási Portfólió Kft. biztosítási szaktanácsadási, - kezelési, -ügyintézési, kárrendezési szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Főként önkormányzatok, vállalatok, illetve e cégek vezetőinek a biztosításait kezeljük. Tanácsot adunk abban, melyik lenne számukra a legmegfelelőbb biztosítási megoldás, versenyeztetjük a biztosítókat, létrehozzuk a szerződést, időről időre újra versenyeztetjük, módosítjuk, és ha káresemény következik be, képviseljük Megbízóink érdekeit a maximális kártérítési összeg elérésében.

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Kapcsolattartás meglévő vállalati, önkormányzati partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal
    • Az adott vállalatra speciálisan kidolgozott biztosítás szakmai információk, megoldási lehetőségek ismertetése a meglévő partnereknek
    • Az esetlegesen felmerült problémák, igények kezelése, megoldása
    • kárbejelentések fogadása, adminisztrálása
    • Az ügyfelek által jelzett károk elemzése, és intézése, az ügyfelek érdekeinek képviselete a kárrendezésben
    • Vállalatvezetők részletes tájékoztatása a cégünk vállalt szolgáltatásairól, illetve a már elvégzett szolgáltatások teljesítéséről

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség,
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • Erkölcsi bizonyítvány,
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,
    • Jó stressztűrő-készség,
    • Magas fokú önállóság,
    • Pontoság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Saját gépkocsit,
    • Független Biztosítás közvetítői vizsga
    • Diploma
    • Ügyféllátogatási, értékesítési tapasztalat
    • Vállalati vagyon- és felelősségbiztosítások, vagy csoportos egészség-, balesetbiztosítások területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    Alkalmazottjainknak a versenyképes fizetés mellé stabil, megbízható, hosszútávú munkahelyet biztosítunk. Fontos számunkra a munkaerőelégedettség így folyamatos szakmai fejlődést, előrelépési lehetőségeket biztosítunk. Családias, barátságos hangulat és légkör a mindennapokban, jó munkahelyi környezet.

    Cégünknél jelenleg több pozíció is nyitott, ha erre nem éreznéd magad alkalmasnak ne csüggedj! Amennyiben szimpatikusak vagyunk számodra és szeretnél a biztosítási területtel ismerkedni, jó csapatban dolgozni küldd el önéletrajzod és megtaláljuk a helyed!!!

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 20.

Önéletrajz, Motivációs levél