HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) munkatársat keres

Tűzfal szakértő

munkakörbe határozatlan időre, napi 8 órában

Feladatok:

  • magas rendelkezésre állású UTM / NGFW tűzfal fürtök üzemeltetés támogatása
  • részvétel hálózatbiztonsági rendszerek, komplex IT infrastruktúrák üzemeltetés támogatásában
  • tűzfal fürtök frissítéseinek előtesztelése labor környezetben, tervezett kivitelezés a csapat többi tagjával
  • IPS / IDS finomhangolás, tűzfal policy konszolidációk
  • VPN megoldások üzemeltetés támogatása, hibakeresése (IPSec/SSL VPN)

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • szakmai angol nyelvismeret
  • legalább CCNA / CompTIA Network+, vagy ezzel egyenértékű szakmai tudás
  • IT biztonsági eszközök, rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • különböző tűzfal rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (legalább egy)

Előnyt jelent:

  • Linux ismeretek: Debian, Centos, stb.
  • egy terheléselosztó gyártó termékének ismerete: Barracuda, F5, stb.
  • terheléselosztó, proxy technológiák használatában gyakorlat
  • Cisco vagy Juniper hálózati eszközeinek ismerete
  • alapos ismeretek alapvető IT biztonsági technológiákban: IDS/IPS, WAF, DDoS, stb.
  • menedzsment illetve log elemző rendszerek ismerete: Elastic cluster, Splunk, stb.
  • Dinamikus routing protokollok ismerete (legalább 1): OSPF, BGP, EIGRP, stb.

Amit kínálunk:

  • legújabb IT biztonsági technológiák labor környezeti tesztelése
  • biztos munkahelyi háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos munkakörülmények,
  • béren kívüli juttatás,
  • mobiltelefon,
  • folyamatos képzés,
  • jogosultság a MH által fenntartott egészségügyi létesítmények igénybe vételére,
  • jogosultság a MH által fenntartott kulturális és rekreációs központok igénybe vételére,

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a HM EI Zrt weboldalán.

Szakmai életrajzát a végzettségeket igazoló okiratok scannelt másolatával a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.